Samsun Narkotik Operasyon

UYUŞTURUCU OPERASYONU

Uyuşturucu operasyonu yapan narkotik ekipleri bir yolcu otobüsü ile İstanbul’dan Samsun’a uyuşturucu getiren kadın kıskıvrak yakalandı.

Edinilen bilgiye göre; Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptıkları takip ve çalışmalar sonucu Y.K. adlı kadının İstanbul’dan Samsun’a yüklü miktarda uyuşturucu madde getireceği ve irtibatlı olduğu şahıslara teslimatını yapacağı bilgisini alındı. Narkotik polisi söz konusu kadını bugün Canik ilçesi Soğuksu Mahallesi’nde İstanbul’dan geldiği yolcu otobüsünden inerken yakalayarak gözaltına aldı. Y.K.’nın üzerinde ve valizlerinde yapılan aramada 592 gram 4 paket halinde metanfetamin maddesi, bir paket halinde 66 gram bonzai ve uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 17 bin TL para ele geçirildi. Y.K. ile bağlantısı olduğu ileri sürülen H.T.K. adlı şahıs da yakalanarak gözaltına alındı.
Y.K adlı kadın ve H.T.K isimli şahız tutuklanarak ceza evine gönderilirken olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

Editör Serkan Sabırsız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Şenol Esmer Vali Vekili
Yahyalı Haber Next post Yahyalı Haberler